تلفن : 021-44721299
موقعیت
سال ساخت
اندازه گاراژ
اندازه زمین
امکانات
قیمت

پیش فروش برج ۳۹ طبقه خلبانان ارتش در املاک منطقه ۲۲


برج B6 که به برج خلبانان معروف شده در ۳۹ طبقه در پهنه A شهرک چیتگر توسط نیروی هوایی ارتش در حال ساخت است و همانطور که از نامش پیداست مخصوص خلبانان نیروی هوایی  ارتش جمهوری اسلامی ایران میباشد ,ساخته می شود.
محل آن در منطقه۲۲  پهنه A شهرک چیتگر ضلع جنوبی مجتمع تجاری و تفریحی  ایران مال , ضلع شمالی اتوبان حکیم و نزدیک باغ گیاهشناسی میباشد.
تمامی واحدهای برج خلبانان ۱۰۵، ۱۱۴ و ۱۳۳ متری هستند جز ۲ طبقه بالای برج که واحدهای ۳ خوابه ۱۵۵ و ۱۶۵ متری می باشند.


خدمت رسانی به هم میهنان عزیزمان در منطقه۲۲ تهران از افتخارات املاک آتیه میباشد.


موعد تحویل برج خلبانان ارتش  نیمه اول سال ۹۹ است و هم اکنون پروژه در مرحله تیغه چینی است. اعضای پروژه B6 بر دو نوع اند ؛

خلبان و فنی

البته در عمل این دو نوع تفاوتی ندارند و تنها فرق آنها در مبلغ واریزی است به این صورت که اعضای خلبان یک قسط جلوتر از اعضای فنی هستند و مبلغ واریزی خلبانان همیشه ۹ میلیون از اعضای فنی بیشتر است. البته پس از انتخاب واحد و معلوم شدن متراژها میزان واریزی بسته به متراژ دارد که واریزی به روز آن به شرح زیر می باشد.

واریزی اعضای برج خلبانان تا تاریخ ۰۱ آذر ۹۷ به شرح زیر است ؛

واریزی واحدهای ۱۰۵ متری ؛   ۲۴۳ میلیون تومان

واریزی واحدهای ۱۱۴ متری ؛ ۲۵۵ میلیون تومان

واریزی واحدهای ۱۳۳ متری ؛ ۲۷۰ میلیون تومان

تمامی واحدهای پروژه خلبانان  املاک منطقه۲۲ دارای دفترچه مالکیت هستند که جهت خرید قابل استعلام و انتقال در دفتر تعاونی نیروی هوایی ارتش مربوط به پروژه چیتگر  می باشند. برج خلبانان هم اکنون در مرحله تیغه چینی است و جهت سرمایه گذاری و سکونت از پروژه های مطمئن منطقه بشمار می رود. علی الخصوص در این مرحله که اعضای پروژه براساس اولویت بندی های تعاونی شهرک چیتگر نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نموده اند و خریداران محترم می توانند واحد خود را براساس طبقه و جهت مشخص و تعیین شده، خریداری نمایند.