مجتمع مسکونی امین یکی از ملاک‌های منطقه ۲۲ تهران محسوب می‌شود که در سال ۱۳۹۴ تحویل داده شده و در غرب دریاچه شهدای خلیج فارس یا همان چیتگر منطقه ۲۲ احداث گردیده این برج دارای هفت بلوک و هر بلوک دارای حدود ۱۴ الی ۲۰ طبقه میباشد. که هر طبقه ۴ واحد دارد واحدهای برج امین از ۶۰ متری ۱۶۰ متر می باشد که تعداد خواب های آن از یک خاک تا ۳ خواب است.

امکانات برج سرمایش گرمایش مرکزی پارکینگ انباری پارکینگ مهمان سالن ورزش هایپرمارکت زیر بر جهت رفاه ساکنین این راه اندازی شده است.

مجتمع امین در  چند ضلع غربی دریاچه با دسترسی به اتوبان های همت حکیم آزادگان ساخته شده است این مجتمع  یکی از بهترین سازه های ساخته شده شرکت سازه پایدار قرن می باشد که یکی از بهترین سازنده های کشور می باشد.

مجتمع امین در هفت بلوک مجزا که هر گونه که آن به یکی از نام های گل نامگذاری شده است. مجتمع در خیابان شهید حدادی که در نزدیکی بازار بزرگ ایران به نام ایران ساخته شده که یکی از نقاط قوت دسترسی به بازار بزرگ به شمار می آید.

مشخصات نمای برج ترکیبی از سنگ  میرال و کف سازی شده توسط سنگ سفید و دیواره های راه پله ها کنتکس  و آسانسورهای تیسن کروپ درب های ریموت دار پارکینگ و فضای سبز مورد استفاده قرار گرفت.

02144721902

02144727656

02144748009