صیاد شیرازی فاز ۲

۷بلوک ۲۰طبقه
۱طبقه لابی و۱۹طبقه مسکونی در هرطبقه ۸واحد میباشد که ۴واحد در قسمت غربی و ۴واحد در قسمت شرقی بلوک واقع شده است
هربلوک ۴لاین آسانسور که ۳لاین نفربر و ۱لاین آسانسور مخصوص حمل بار است 
دارای ۴تیپ آپارتمان با متراژهای ۱۱۶ متر و ۱۴۴متر دوخواب و ۱۵۷و ۱۶۱ متر ۳خواب میباشد
لابی شیک و لابی من۲۴ساعته
دوربین مداربسته .آیفون تصویری و سالن اجتماعات بسیار شیک و بزرگ
۴برج از ۷ برج مجموعه صیاد روبه دریاچه و پارک جنگلی چیتگر می باشد و واحدهای جنوبی این برج ها دارای دید بسیار زیبا و بدون مزاحم نسبت به دریاچه و پارک هستند

مجتمع مسکونی صیاد شیرازی

این برج یا مجتمع از دو فاز تشکیل شده است که فاز اول آن که دولت در سال های ۹۲ به پایان رسیده و فاز دوم برج شهید صیاد شیرازی در سال ۹۵ تحویل گردید سازنده این برج ها و تعاونی آن مربوط به ستاد کل نیروهای مسلح میباشد که در دو فاز است و فاز دو به صورت کاملاً شیک و متفاوت تر است و فاز ۱ ساخته شده, فاز دوم پروژه شهید صیاد شیرازی در دریاچه چیتگر از املاک های منطقه ۲۲ دارای چهار تیپ نقشه می باشد که  ابعاد هر واحد۱۱۶, ۱۴۴ ، ۱۵۷ ، ۱۶۰  متر می باشد که شامل دو خواب سه خوابه است.

مجتمع مسکونی صیاد دارای هفت بلوک که  هر بلوک با ورودی مجزا دارای سه لاین آسانسور نفربر و یک لاین آسانسور باربری می‌باشد.

مجتمع مسکونی صیاد  از سازه های بتنی ساخته شده که دارای گرمایش شوفاژ و سرمایش آن کولر آبی می باشد, این برج در هر طبقه دارای ۸ واحد است  که هر واحد قسمت جداگانه دارای پارکینگ و انباری می باشد.

محوطه محصور شده برج با وجود لابی نگهبانی دوربین های مدار بسته واسه هرچی بیشتر شدن امنیت در برج می باشد.

برج صیاد در ضلع شمالی دریاچه در خیابان طبیعت نزدیک پروژه بزرگ ایران مال و برج افرا و لبخند پروژه لوکس پارلمان می باشد  که هر کدام از این برج های نامبرده شده از بهترین املاک های منطقه ۲۲ تهران می باشد .

02144721902

02144727656

02144748009