برج ۲۰ طبقه پاریز , املاک منطقه۲۲ تهران

پاریز شهری در شهرستان سیرجان استان کرمان است که اسم برج پاریز به نظر بر گرفته شده از این استان به نظر می‌رسد.

این پروژه شامل دو برج ۲۳ طبقه جمع ۱۶۸ واحد مسکونی باشد وضعیت مالکیت زمین ۵۵% متعلق به شرکت تعاونی مسکن کارکنان شرکت نفت و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعت نفت به ۴۵ درصد صندوق بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت می باشد.

نوع سازه از اسکلت بتنی با سقف پسندیده شده می‌باشد که کارفرما و مشارکت شرکت تعاونی مسکن و صنعت نفت , مجریان تعاونی مسکن کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعت و مشاور مهندس ناظر و آن ,  پیمانکار شرکت ساختمانی کناف عملیاتی که عملیات اجرایی اصلاح گسترده فونداسیون اسکلت ساختمان جدید برج متعلق به صندوق پول میباشد.

برج پاریز شمالی ۲۶طبقه هر طبقه ۴واحد و بعضی از واحد ها دوبلکس۳۴۰ متر وجود دارد که ۵ اتاق خواب در آن تعبیه شده است. 

از دو ساختمان به هم چسبیده  است که از آسانسور به هم چسبیده و از طبقه مسکونی یک طبقه لابی سه طبقه پارکینگ و انباری متراژهای واحد ها ۱۰۴ متری دوخوابه ۱۱۸ متر سه خوابه ۱۲۷ متر سه خوابه و بلوک شرقی ۱۹ طبقه متراژ واحدها ۱۰۴ ۱۱۵ و ۱۲۷ که دو خوابه و سه خواب می باشد

این مجموعه دارای استخر و سونا میباشد که در حال حاضر راه اندازی نشده و در آینده نزدیک راه خواه شد

مجموعه برج پاییز در ضلع غربی دریاچه خیابان حدادی روبروی برج های امین ورودی شهرک مسکونی چیتگر واقع شده که در نزدیکترین فاصله به دریاچه ی جنگلی چیتگر و اتوبان حکیم و بزرگترین مجموعه تجاری و تفریحی ایران مال. یکی از نقاط قوت و ضعف های این مجموعه نزدیک بودن مراکز تفریحی و خوش آب و هوای استان تهران و جز بهترین املاک منطقه ۲۲ می باشد.

02144721902

02144727656

02144748009

دیدگاهتان را بنویسید