باغ ملی گیاه شناسی

 

باغ ملی گیاه شناسی درغربی ترین نقطه شهر تهران ساخته شده است و در منطقه چیتگر در محله سرو آزاد قرار دارد.اداره این باغ زیر نظر موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشورمیباشد.

این باغ دارای جشنواره های متعددی از جمله پاییزه و جشنواره گل های داوودی میباشد و زمان شکوفایی گلها داوودی از 28 مهر ماه آغاز میگردد.این جشنواره با تعدادی بالغ بر 600رقم گل داوودی در رنگهای بی نظیر و متنوع در باغ گیاه شناسی ملی ایران برگزار میگردد.و همزمان با این جشنواره  جشنواره محصولات تایید شده ارگانیک و سالم با برند مشترک باغ گیاه شناسی ملی ایران برگزار میگردد.تمام محصولات باغ گیاه شناسی ملی ایران دارای مجوز بهداشت و نیز تحت آزمایش در آزمایشگاه تخصصی باغ گیاه شناسی ملی ایران است.

آدرس باغ گیاه شناسی در تهران 

استان تهران _بزرگراه تهران  کرج _شهرک سرو آزاد_خیابان شهید گودرزی _خیابان هشتم غربی _باغ ملی گیاه شناسی ایران

 

تصاویر باغ گیاه شناسی تهران 

 

 

 

 

 

مسیر رفتن به باغ گیاه شناسی ایران 

تهران _کیلومتر 15 اتوبان کرج _خروجی دوم پیکان شهر _انتهای خیابان بیست متری دوم_بلوار موسسه تحقیقات جنگل و مراتع درب شرقی :بزرگراه همت غرب _دور برگردان آزادشهر _پیکانشهر_خیابان گودرزی_بلوار گیاه شناسی.

باغ گیاه شناسی تهران در پاییز

یکی دیگر از جشنواره های باغ  جشنواره پاییزه نام دارد این جشنواره دارای محصولات سالم و طبیعی است و تنها با پرداخت 9900تومان اما به ارزش 15000تومان (34%تخفیف)میباشد و دارای ویژگی های دیگری همچون:کارت خوان _پارکینگ_کافی شاپ و رستوران میباشد .همان طور که میدانید پاییز جز زیباترین فصل ها محسوب میشود و قطعا دیدن این مکان در فصل پاییز احساس با شکوه تری را با خود به همراه خواهد داشت.

ساعت کاری باغ گیاه شناسی تهران

ساعت ورود به باغ در تمام طول هفته از 9 الی 18 میباشد.البته لازم به ذکر است که در روز های پنجشنبه و جمعه امکان تغییر در ساعات خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید