بام لند

بام لند سرزمین بام است بله بام کیفیت منظور ماست اگرتا به حال به بام لند نرفته ای ،بعد از خواندن این متن حتما آماده شو و  برو چرا که یک سفر بی نظیر در انتظار توست.

از تهران خارج نمیشوی اما میتوانی خود را در فضای روستاهای پلکانی ببینی و البته جز این میتوانی خود را در بازار های شیک امارات ،سواحل اروپایی ،تهران زمان قاجاریه، دنیای واقعیت مجازی ،رستوران های معتبر از تمام نقاط دنیا ببینی و از لحظه لحظه ی “بام لندگردی” لذت ببری.

بام لند یک مجموعه ی تجاری -تفریحی بین المللی در ضلع شرقی دریاچه چیتگر است.

با توجه به فرصت محدود یادداشت، سعی خواهیم کرد مقداری از جاذبه های مهم این سرزمین رویایی را برای شما با رمق واژه ها به تصویر بکشیم.

 

عکس باملند

پیش از همه بعد از دیدن این تصویر از باملند لازم است، که بگویم بام لند یک شاهکار معماری است، تلفیقی بکر از فضای بومی طهران قدیم، تهران جدید، معماری اروپایی شهرستان های مختلف ایران و کلی فاکتور دیگر که جالب آن است که کاملا همزیست در کنار هم هستند و اصلا توی ذوق نمیزنند به واقع یکی از لذت های دیدن بام لند در واقع زیبایی های معماری این “بامگاه “است

بام لند در سال دوهزار و هجده ،جایزه ی ویژه ی معماری اینترنشنال پری ورسای در بخش معماری قاره ی آفریقا و غرب اسیا را کسب کرده است.

مکان های تجاری بام لند

بام لند از نظر تجاری بسیار با کیفیت است و برای تایید این حرفم تنها به آوردن نام برخی از برندهای تجاری معتبر ایرانی و خارجی فعال در این سرزمین اکتفا میکنم.

برندهای خارجی:ال سی ،وایکیکی، مانگو ،یو اس پلو، آدیداس، اسکچرز

برندهای ایرانی:کیاگالری، ریماگالری ،مانتو عاج

دامنه ی فعالیت تجاری این مجموعه بسیار گسترده است از پوشاک و زیورآلات گرفته تا خودرو.

 

رستوران های بام لند

این مجموعه در زمینه ی کافه و رستوران یک اتفاق کم نظیر است ،چرا که بیشتر برندهای مطرح غذای ایرانی در این مجموعه شعبه دارند و گذشته از آن بسیاری از شعبه های مطرح غذاهای هندی ترکی ایتالیایی عربی و… نیز در این مجموعه فعالند.

در بعد کافه نیز نکته ی بسیار جذابی وجو دارد و آن این است که کافه های سنتی فوق العاده زیبایی از قبیل دروازه تهران و کافه شمرون که فضایی قجری دارند در کنار بسیاری کافه ی مدرن و با فضای امروزی به صورت همزمان در این مجموعه فعالیت میکنند.

برخی از برندهای مطرح فعال در این مجموعه از این قبیل اند:

چلوکباب رفتاری ،چراغان، سماک، زاهد العراقی، کوبابا، برگرفکتوری، ته دیگ ،جوگریل، رولینجا،چیکن فکتوری ،چیناباکس

اما در واقع مهم ترین و جذاب ترین کافه رستوران این مجموعه کشتی رستوران رویال است این کشتی علاوه بر رستوران یک مکان برای برگزاری میهمانی های خصوصی تا پنجاه نفرنیز هست.

شهربازی بام لند

بام لند پر از امکانات تفریحی است از حضور کاملا غلیظ در دنیای سه بعدی بگیر تا سینما و تئاتر و بت من کلوب”پرش از ارتفاع” و در نهایت در انتهای مجموعه شهربازی قرار دارد که دارای امکانات مختلف است و همچمنین در کنارش یک ساحل سنگی قرار دارد.

 

آدرس بام لند

بام لند همانگونه که پیش از این گفتیم در ضلع شرقی دریاچه ی چیتگر قرار دارد و در این بخش به دادن مسیرهای مناسب برای انواع تردد به این مجموعه می پردازیم.

اگر با خودرو شخصی هستید این آدرس مناسب شماست: بزرگراه همت شرق یه غرب بزرگراه آزادگان خروجی بلوار امیرکبیر

اگر میخواهید از مترو استفاده کنید خط پنج را سوار شوید ایستگاه دریاچه ی چیتگر پیاده شوید و با تاکسی های مخصوص تاکسیرانی چبتگر به سمت هوانیروز بروید و بلوار کاج پیاده شوید.

همچمین خط 323پایانه ی آزادی به شهید باقری نیز در میدان کاشانی ایستگاه دارد، که با مقدار کمی پیاده روی به میدان کاج میرسید.

 

تولید محتوا و سئو: کانون تبلیغاتی فرمو

دیدگاهتان را بنویسید