بهترین محله منطقه 22

بدون تردید ، می توان گفت منطقه 22 تهران یکی از مناطق فوق عالی از همه نظر می باشد ، اما باز هم در همین منطقه فوق عالی ، باید یک محله بی نظیر داشته باشد، به لحاظ جغرافیایی این منطقه در دسته ی متنوع ترین در تفکیک و برج سازی است ، اما محله ی خوب دراین ناحیه ، دریاچه چیتگر و اطراف دریاچه می باشد که به لحاظ سرمایه گذاری و امتیاز خرید و فروش و ویو بینطیری دارد، غربی ترین بخش منطقه 22 بلوار کوهک می باشد که به بافت چیتگر نزدیک است و پرطرفدارترین محله است و شهرک راه آن و گلستان که در شمال غرب این ناحیه است ، بسیار خوش آب و هوا و دنج با تفاوت اینکه خانه های ویلایی بسیاری در آن وجود دارد که خیابان ها و کوچه های عریضی را شامل می شود.

گسل منطقه 22

قطعا در منطقه ای که برج های بزرگ و وساختمان های زیادی وجود دارد و مرکز یک شهر است ، خطر زمین لرزه بسیار بالاست ، زیرا رشد این ناحیه از منطقه در شمال و شمال شرقی است که ریسک بالایی دارد ، البته ساختمان های این منطقه اسیب پذیری بالایی دارند زیرا کاملا اصولی و ایمنی ساخته شده اند.در واقع می توان گفت جمعیت بسیار زیاد دراین منطقه خود نیز یک زلزله ی خاموش است .

بهترین برج های کنار دریاچه چیتگر

برج های زیادی در محدوده و اطراف دریاچه وجود دارد ، اما لوکس ترین و بهترین برج های کنار دریاچه برلیان سپاه شهرک است که توسط تعاونی هوا و فضا است و دیگر برج های نزدیک چیتگر ، برج پارسیا است .برج برلیان یک برج دوقلو که 26 طبقه که شامل 4 طبقه پارکینگ و یک طبقه لابی و 21 طبقه مسکونی است.برج های صدف ، آسمان ،قائم و.. از دیگر برج های این منطقه هستند.

بهترین برج های منطقه 22

قطعا بهترین برج های منطقه 22 به دلیل ویوی زبیا و و آب و هوای عالی و چشم انداز بی نظیری که دارند استقبال خریدارانش بیشتر است و البته با قیمت های بسیار بالا، برج خاتم بهترین برج منطقه است ، به دلیل امکانات فوق العاده اش ، مانند : سالن سینما و آمفی تائتر، بهترین متریال بکار رفته در برج ها ، فونداسیون سازه ی بسیار مستحکم ، دارای دوازده لاین آسانسوربا سرعت بالا است ، قیمت ازرانترین واحد در این برج متری 16 تا 20 میلیون است.

نقاط امن منطقه 22 هنگام زلزله

نقاط امن در این منطقه در محله های سو آزاد ، زیبادشت ، دهکده المپیک ، شعید باقری ، شهرک صدرا ، گلستان شرقی ، و… که می توان در نقشه به آنها دسترسی پیدا کرد .

 

تولید محتوا: کانون تبلیغاتی فرمو

 

 

دیدگاهتان را بنویسید