دریاچه چیتگر

 

دریاچه چیتگر دریاچه ای مصنوعی بوده که در منطقه ۲۲ و در شمال غرب تهران قرار گرفته است. این دریاچه در شمال پارک جنگلی چیتگر واقع شده و شمال آن به بزرگراه همت، جنوب آن به بزرگراه همدانی و شرق آن به آزادگان می رسد. آب این دریاچه از رودخانه کن تامین می شود.

قیمت تفریحات دریاچه چیتگر

ورودی این دریاچه رایگان بوده و قیمت تفریحات این دریاچه با توجه به ایمنی و هیجان آن ها بسیار مناسب می باشند. از مهم ترین مزایای این دریاچه می توان به افزایش اکسیژن و تلطیف کردن هوا اشاره کرد. گذراندن اوقاتی خوش در کنار خانواده و به دور از شلوغی و آلودگی از دیگر مزایای این مجموعه می باشد.

این دریاچه پرندگان کمیاب مهاجر زیادی را به خود جذب کرده است. جذب سرمایه گذار و گردشگر به این منطقه از دیگر مزایای این دریاچه می باشد. از مزایای دیگر این دریاچه توسعه اقتصادی و رشد منطقه می باشد.

دور دریاچه چیتگر چند کیلومتر است؟

دریاچه چیتگر بزرگ ترین دریاچه مصنوعی کشور ایران است. ۱۳۰ هکتار مساحت این دریاچه است و دارای ۱۲۰ هکتار مجموعه تفریحی می باشد. دور دریاچه چیتگر 7 کیلومتر است. این مجموعه برای گذران اوقات خوش در چهار فصل سال بسیار مناسب می باشد. اجراهای زنده خیابانی زیادی در اطراف این دریاچه برگزار می شود. این مجموعه دارای لوکس ترین مراکز خرید بام لند در اطراف دریاچه می باشد. دارای انواع تفریحات هیجانی است.

هزینه ورودی دریاچه چیتگر

ورودی این دریاچ رایگان است. این مجموعه دارای چشماندازی بسیار زیبا بوده و برای گذران اوقات خوش بسیار مناسب می باشد. این مجموعه شامل جزایر تفریحی، جزایر آموزشی، جزایر حیات وحش، پارک آبی، اسکله قایقرانی، باشگاه ورزش های آبی، شهربازی، امکانات خدماتی رفاهی، اسکله تفریحی و امکانات اقامتی می باشد.

این دریاچه به دلیل مجاورت با پارک ارم، پارک جنگلی چیتگر، محور چهار باغ، پارک جنگلی لتمال کن، شهربازی هزار و یک شهر، پارک جنگلی کوهسار، مجموعه ورزشی آزادی، پردیس اسب سواری، بوستان کوهستانی ایثار و بوستان آبشار تهران محل مناسبی برای تفریح و خوش گذرانی می باشد.

از تفریحات هیجان انگیز این دریاچه می توان به ساحل سنگی دریاچه، زمین بازی، پیست دوچرخه سواری، سرسره های سقوط آزاد، پیست کارتینگ، سینما شش بعدی، چرخ و فلک، ماشین برقی یا کوبنده، پیست پیاده روی، سافاری پارک وحشت و … اشاره کرد.

دریاچه چیتگر با مترو

شما می توانید به راحتی با مترو به این دریاچه زیبا سفر کنید. به خط ۵ مترو رفته و در ایستگاه چیتگر پیاده شوید و با اتوبوس و یا تاکسی به دریاچه چیتگر بروید. از محبوب ترین مناطق تفریحی این مجموعه مجتمع تفریحی تجاری بام لند می باشد. این مجموعه دارای مرکز خریدی مدرن بوده و در آن می توان انواع برندهای لوازم خانگی، پوشاک، موتور و ماشین را پیدا کرد. همچنین این مرکز دارای آمفی تئاتر روباز، اجرای زنده موسیقی و ماهیگیری می باشد.

علاوه بر آن این مجموعه دارای بخش گذر موج، قایق سواری و راید اسکیت هوایی بوده که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

همچنین این مجموعه دارای بازی هایی مخصوص کودکان از جمله ترامپولین، یوروبانجی، آکروجت، رالی کودک و زمین بازی وسیع و زیبا می باشد.

تولید محتوا: کانون تبلیغاتی فرمو

پاسخی بگذارید