مراکز بهداشتی درمانی منطقه 22

مراکز بهداشتی درمانی منطقه 22

سلامتی مردم و شهروندان، از مسائل مهمی است که اگر نادیده گرفته شود باعث به بارآمدن خسارت جبران ناپذیر می شود. منطقه 22، به طور عالی سلامت ساکنین خود را تامین می کند.

در واقع یکی از عواملی که باعث تکمیل امکانات و رفاه، هرچه بیشتر ساکنین می شود، امکانات پزشکی این منطقه می باشد. به دلیل کافی بودن امکانات در زمینه های مختلف از جمله مراکز بهداشتی درمانی منطقه 22، امروزه افراد توجه بیشتری به این منطقه کرده اند.

این منطقه، از مناطق نوساز و دارای امکانات عالی از مناطق تهران است. به طوری که شهردار این منطقه معتقد است: «این منطقه به دهکده سلامت با ارایه خدمات درمانی به گردشگران ایرانی و خارجی تبدیل می شود».

خانه بهداشت منطقه 22

هرخانه بهداشت، در ابتدا شروع به کار و آغاز هرسال، باید از محدودۀ تحت پوشش خود اطلاعات کسب کند.

امروزه ساخت و سازها وافزایش جمعیت در منطقه 22 افزایش چشمگیری داشته است. به موازات آن نیاز به خانه بهداشت منطقه 22 ضروری می باشد. در واقع خانه بهداشت بهترین مکان برای تامین سلامتی افراد می باشد کارکنان بهداشت این منطقه وظایف گوناگونی دارند نظیر:

مراقبت از دانش آموزان مدارس بازدیدهای جمعی از مدارس و معاینه کامل آنها

مراقبت از زنان باردار

انجام پانسمان های ساده

درمانگاه گلستان غرب منطقه 22

برخی خدمات درمانگاه گلستان غرب منطقه 22:

  • پزشکان حاذق: ارائه خدمات درمانی و آموزش مشاوره ای به زنان باردار، کودکان زیر شش سال، دانش آموزان در مدارس
  • خانواده: شامل مراقبت قبل و بعد از بارداری
  • آزمایشگاه: انجام آزمایش ازدواج و کارت بهداشت

درمانگاه اِرم منطقه 22

هنگام انتخاب یک منطقه برای زندگی توجه به تمام شرایط رفاهی آن اهمیت دارد ازجمله امکانات درمانی، منطقه 22 به شما این نوید را می دهد که تمام این امکانات را برای شما فراهم می نماید.

درمانگاه ارم منطقه 22 به دلیلی کادر اداری و پزشکی که دارد از بهترین خانه بهداشت های این منطقه به شمار می رود که عهده دار سلامتی مردم می باشد.

کمک های اولیه، توصیه های ایمنی، مراقبت از زنان باردار بخشی از وظایف این خانه بهداشت است.

اگر قصد خرید ملک و یا سرمایه گزاری در منطقه 22 را دارید، املاک آتیه 22 این امکان را به شما می دهد با بررسی نقاط مختلف این منطقه بهترین گزینه را با توجه به سلیقه و بودجه خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید