تلفن : 021-44721299
موقعیت
سال ساخت
اندازه گاراژ
اندازه زمین
امکانات
قیمت

۷۰۰۰ گزارش تخریب منازل در مسجدسلیمان به بنیاد مسکن ارائه شد

اهواز – نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از هفت هزار فرد به بنیاد مسکن مراجعه و گزارش تخریب منازل خود را ارائه داده اند.

علی عسکر ظاهری شامگاه یک شنبه در جلسه ستاد بحران شهرستان مسجدسلیمان اظهار کرد: امروز شرایط ویژه‌ای در استان داریم که گرمای هوا آن را متمایز می کند؛ بنابراین امکان اضطراری برای رفاه مردم مناسب نیست.

وی افزود: منازل در بستر ناامن یعنی بافت فرسوده قرار گرفته اند و در چنین وضعیتی شرایط زندگی مردم دشوار است.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بیش از هفت هزار فرد به بنیاد مسکن مراجعه و گزارش تخریب منازل را ارائه داده اند.

ظاهری گفت: شهر در جایگاهی قرار دارد که توسعه آن طور که باید و شاید در آن تحقق نیافته است.

وی ادامه داد: ۸۵ هکتار زمین مستعد در اختیار ارتش قرار دارد ولی مردم به اجبار در دره ها فعالیت و زندگی می کنند.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بین ۲۲ تا ۲۳ اداره از زلزله آسیب دیده اند و حدود چهار مورد آنها تحت هیچ شرایطی امکان حضور ندارند.

ظاهری گفت: ۱۶ مدرسه شهرستان در حال حاضر آماده ریزش هستند که فرزندان مردم امکان حضور در چنین اماکنی را ندارند.

وی افزود: امکانات تجهیزات لازم برای مدیریت این فضا در شهرستان مسجدسلیمان وجود ندارد و از استاندار خوزستان تقاضای حمایت مستقیم شهرستان مسجدسلیمان را داریم.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در صورت امکان از استاندار تقاضا داریم با هیئت دولت رایزنی لازم را انجام و برای کمک به مسجدسلیمان یک تکلیف و تعهد ایجاد کند.

ظاهری ادامه داد: اداره کل بنیاد مسکن تا مدت ها باید پاسخگوی مردم شهرستان مسجدسلیمان باشند چون خانه‌های آنها از زلزله آسیب جدی دیده است.

وی تصریح کرد: مدیریت بحران باید تمام منابع اعتباری زلزله شهرستان مسجدسلیمان را در مرحله اول برای حل معضل اسکان مردم به کار بگیرد.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه شرایط لجستیکی خوبی نداشتیم اما حضور مدیران و پیگیری‌ها خصوصاً حضور ویژه استاندار خیلی خوب بود.

 

منبع : مهرنیوز

دیدگاهتان را بنویسید