بام لند تهران مکانی برای خوشگذرانی در ساحل دریاچه چیتگر

یکی از این جاذبه ها که در این سالها مورد توجه بسیاری قرار رفت مجموعه چیتگر در غرب تهران می باشد ، مجموعه ای که پارک جنگلی ، دریاچه مصنوعی ، تفریحات مختلف آبی و هیجانی و مجموعه بام لند را شامل میشود  و به مجموعه ای بی نظیر و منحصر به فرد تبدیل شده است .

 

تعداد طبقات: ۳

مساحت زمین کل مجموعه: ۶۰۰۰۰ مترمربع

مساحت محوطه بام لند: ۳۲۰۸۰ مترمربع

مساحت زیربنای تجاری: ۱۳۴۱۴ مترمربع

تعداد واحدها: ۴۷

تعداد واحد رستوران: ۸

تعداد واحد تراس : ۲۰

تعداد واحد فرهنگی: ۴

معرفی مجموعه بام لند:

یکی از معروفترین مراکز خرید لوکس تهران است.

بخاطر برنامه های فرهنگی و جشنواره های مختلفی که در آمفی تئاتر این مجموعه اجرا می شود، بسیار محبوب می باشد .

برای بازدیکنندگان این مجموعه امکانات رفاهی بسیار خوبی در نظر گرفته شده است .

یکی از مجموعه های محبوب غذاخوری در شهر تهران که میتوان گفت این کافه‌ها و رستوران‌های با چشم انداز فوق العاده به دریاچه چیتگر بسیار محبوب می باشد.

امکانات تفریحی جذابی مانند پاتیناژ، آمفی تئاتر روباز و بسته، سالن های سینما، مجموعه تفریحی کودکان، مسیر پیاده‌روی، ماهیگیری و مجموعه هیجانی وی آر لند، این مجموعه تفریحی، تجاری را از دیگر مراکز خرید تهران متمایز کرده است.قابل توجه است که محوطه بام لند برای تردد معلولان مناسب سازی شده است.

تهران شهری بزرگ میباشد که تمام نیازهای افراد را که در آن زندگی میکنند نمیتواند پاسخگو باشد برای همین مراکز خرید ، تفریحی و… بسیاری در مناطق مختلف این شهر بزرگ  وجود دارند. یکی از این مراکزی بام لند است که با تازگی در نزدیکی دریاچه چیتگر یا دریاچه شهدای خلیج فارس ایجاد شده و در این مدت کوتاه توانست جایگاه خاصی در بین مردم پیدا کند مرکزی مدرن که با ۱۲ ویلا دو طبقه که هر کدام مستقل ازز دیگری است و مجموعه ای جذاب از نام ها و برندهای معتبر را در خود جای داده مرکز خریدی که از بهترین پوشاک تا موتورسیکلت و ماشین را میتوان در آن پیدا کرد .

اما تنها این مجموعه ،مکانی تجاری نمیباشد ، سرگرمی های مانند پاتیناژ ، ماهیگیری و تماشای موسیقی و……. در این مجموعه اشتیاق مردم را برای بازدید از این مجموعه بیشتر میکند

عجله نکنید و صبور باشید چرا که هنوز از کافه‌ها و رستوران‌های مشهور و پرطرفدار این مکان برای شما نگفته ایم ، مجموعه غذاخوری باصفا با چشم اندازی فوق العاده به دریاچه چیتگر که مدت زمان بازدیدمان از بام لند را بیشتر می کند و تجربه لذت بخش تری در اختیارمان قرار خواهد داد .

این مجموعه بی نظیر با ذوق و هنر معماران ایرانی خانم مریم یوسفی و آقای مرتضی ادیب ساخته شده است و با امکانات به روز و معماری جذاب سعی کرده تا تمام بازدیدکنندگان را راضی نگه دارد.

منبع : ویسمن

دیدگاهتان را بنویسید