اُپارک – بهترین پارک آبی ایران در منطقه ۲۲

مجموعه فضای تاسیسات پارک آبی با بیش از ۵۰۰۰ متر و استفاده بیش از ۳۰۰ کیلومتر انواع سیم کشی و کابل و …، ۴۵ کیلومتر کابل شبکه و حدود ۱۰۰ کیلومتر لوله کشی با مدرن ترین تجهیزات و سیستم های فنی در حال انجام کار می باشد.

بهداشت و سلامت

بصورت روزانه شرایط بالانس آب چک می شود.
۱- از نظر شیمیایی استاندارد جهانی هر ۱۰ روز ۱ مرتبه وظیفه مجموعه ها می داند، اما در پارک آبی اُپارک این اتفاق ۳ مرتبه در هفته تکرار می شود.
۲- از نظر میکروبی استاندارد جهانی هر سه ماه یکبار آزمایش را استاندارد می داند اما در پارک آبی اُپارک هفته ای یک بار این امر انجام می گیرد.

ماشاژ

م

خدمات ماساژ در پارک آبی اُپارک

اگر  به دنبال جایی برای رفع خستگی و دریافت انرژی در میان بازی های هیجانی هستید، سری به اسپای مجموعه بزنید.
انواع متفاوتی از ماساژ در اُپارک وجود دارد.اعم از پرفورمنس، تایلندی ریلکسی، فوت ماساژ،تای ماساژ، شمع داغ، شعله داغ، شکلات و … .

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ برای کسانی که درد و تنش عضلانی دارند یا اینکه فقط می‌خواهند آرامش داشته باشند از همه بهتر است. این نوع ماساژ درمانی شبیه ماساژ سوئدی است، فقط اینکه ماساژ درمانگر به جای دست‌ها یا علاوه بر دست‌هایش از سنگ‌های داغ نیز استفاده می‌کند. این کار تنش عضلانی را کاهش می‌دهد، جریان خون را افزایش می‌دهد، و از طریق استفاده‌ی سنگ‌های داغ درد را تسکین می‌ دهد.

ماساژ پرفرمنس

ماساژ پرفرمنس ماساژی است مختص نواحی شانه و کمر می باشدماساژ پرفرمنس به افرادی که به علت نوع کار ساعات طولانی پشت میز می نشینند یا مجبور به رانندگی در مدت طولانی هستند، بسیار ایده آل می باشد.
در ماساژ پرفرمنس خستگی عضلانی و گرفتگی های طولانی مدت و مزمن در نواحی شانه و کمر تا حد زیادی تسکین یافته و احساس سنگینی دراین نواحی از بین می رود.

ماساژ پا

پا به عنوان قلب دوم، نقش موثر و مهمی در سلامت کل بدن داردپاهای انسان به دلیل تحمل وزن بدن و حفظ تعادل، نقش تعیین کننده ای در آرامش و سلامت انسان دارند، به نحوی که هرگونه خستگی و ناراحتی در ناحیه کف پا بلافاصله به کل بدن سرایت می کند. بهبود جریان گردش خون و آرامش از مهم‌ترین ویژگی‌های درمانی این نوع ماساژ‌هاست.

شمع ماساژ

این نوع ماساژ یکی از پرطرفدارترین ماساژهای موجود است به این ترتیب که در این ماساژ به جای استفاده از روغن‌های معمول گیاهی از شمع‌ هایی خاص استفاده می‌شود.
خاصیت نرم‌کنندگی و جذب بالای روغن موجود در این شمع پوست بدن شما را زیبا خوشبو و شفاف‌تر خواهد کرد تا جایی که همزمان با ذوب شدن این شمع‌ها روی پوست خستگی و استرس‌های شما هم آب خواهند شد.

عکاسی

لاکر

قوانین جالب اُپارک

۱- افراد با قد بالای ۱۲۰ سانتی متر بزرگسال محسوب میگردند.
۲- ورود کودکان زیر یک سال  به داخل استخرها ممنوع می‌باشد
۳- پوشیدن مایو الزامی‌ست، مایو بایستی فاقد سگک و زیپ باشد چراکه به سرسره ها آسیب میرساند.
۴- ورود بانوان باردار  ممنوع می‌باشد
۵- افراد زیر ۱۸ سال بدون همراهی بزرگسال بالای ۱۸ سال ممنوع می‌باشد.
۶- ورود افراد که از مواد مخدر و روانگردان، مشروبات الکی استفاده کرده اند و یا خالکوبی های نامتعارف دارند ممنوع می‌باشد.
۷- استفاده از سرسره ها برای افرادی که بیماری های خاص،کمر،گردن و فشارخون دارند، ممنوع می‌باشد.
۸- افراد بالای ۱۳۵ کیلوگرم مجاز به استفاده از سرسره آکوالوپ (سقوط آزاد) نمی‌باشند.
۹- ورود هرگونه دستگاه صوتی و تصویری از جمله موبایل و دوربین و رایانه همراه و … ممنوع می‌باشد.
۱۰- ورود انواع طلا و جواهرات به داخل اُپارک ممنوع می‌باشد و اشیا گرانبهای خود همچون تلفن همراه را به صندوق امانات پارک تحویل دهید و رسید دریافت نمایید،در غیر این صورت اُپارک هیچ گونه مسئولیتی در قبال گم شدن آنها نخواهد داشت.
۱۱- رعایت قوانین پارک الزامی است و از رفتار هایی همچون: دویدن، هل دادن، شوخی های نامتعارف، شیرجه زدن، برگرداندن تیوپ و … که برای سایر میهمانان ایجاد مزاحمت و خطر میکند امتناع فرمایید،لذا بنا بر مقررات پارک با افراد خاطی برخورد خواهد شد.

منبع: اُپارک 

 

دیدگاهتان را بنویسید