تماس با مشاورین تماس با مشاورین
موقعیت جغرافیایی:
امکانات جانبی:
جستجوی سریع

» برج خلبانان ارتش

کد ملک: 1006
تاریخ ثبت ملک: پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷
تعداد مشاهده: 621
نوع ملک:
کد ملک: نوع ملک: نوع معامله: وضعیت سند:
 1006      
استان: شهر: منطقه:
     
زیربنا: مساحت زمین: سن بنا: موقعیت جغرافیایی:
 0  0    
تعداد اتاق: تعداد طبقات: طبقه: تعداد واحد در هر طبقه:
 0  0  0  0
تعداد واحد: وضعیت سکونت: نما: نوع کابینت:
 0      
نوع سرویس بهداشتی: کف پوش: قیمت متری: قیمت کل:
     0  0
مبلغ ودیعه: مبلغ اجاره: تعداد پارکینگ: تعداد تلفن:
 0  0  0  0
امکانات:
 
توضیحات بیشتر

پیشفروش برج ۳۹ طبقه خلبانان (B6) واقع در پهنه A شهرک چیتگر (امام رضا) منطقه ۲۲ تهران 

برج B6 که به برج خلبانان معروف شده در ۳۹ طبقه در پهنه A شهرک چیتگر منطقه ۲۲ (دریاچه چیتگر ) تهران که نزدیک اتوبان همت و بلوار اردستانی و اتوبان حکیم میباشد که  توسط نیروی هوایی ارتش در حال ساخت است و همانطور که از نامش پیداست مخصوص خلبانان نیروی هوایی ساخته می شود.

تمامی واحدهای برج خلبانان منطقه ۲۲ تهران ۱۰۵، ۱۱۴ و ۱۳۳ متری هستند جز ۲ طبقه بالای برج که واحدهای ۳ خوابه ۱۵۵ و ۱۶۵ متری می باشند.

موعد تحویل برج خلبانان منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر  نیمه اول سال ۹۹ است و هم اکنون پروژه در مرحله تیغه چینی است. اعضای پروژه B6 بر دو نوع اند ؛

خلبان ارتش  و فنی

البته در عمل این دو نوع تفاوتی ندارند و تنها فرق آنها در مبلغ واریزی است به این صورت که اعضای خلبان یک قسط جلوتر از اعضای فنی هستند و مبلغ واریزی خلبانان همیشه ۹ میلیون از اعضای فنی بیشتر است. البته پس از انتخاب واحد و معلوم شدن متراژها میزان واریزی بسته به متراژ دارد که واریزی به روز آن به شرح زیر می باشد.

واریزی اعضای برج خلبانان تا تاریخ ۰۱ آذر ۹۷ به شرح زیر است ؛

واریزی واحدهای ۱۰۵ متری ؛   ۲۴۳ میلیون تومان

واریزی واحدهای ۱۱۴ متری ؛ ۲۵۵ میلیون تومان

واریزی واحدهای ۱۳۳ متری ؛ ۲۷۰ میلیون تومان

تمامی واحدهای پروژه خلبانان واقع در خلبانان ارتش منطقه ۲۲ تهران  دارای دفترچه مالکیت هستند که جهت نیاز به املاک آتیه جهت خرید مراجعه و بعد استعلام  منطقه خرید در قابل استعلام و انتقال در دفتر تعاونی نیروی هوایی ارتش می باشند. برج خلبانان هم اکنون در مرحله تیغه چینی است و جهت سرمایه گذاری و سکونت از پروژه های مطمئن منطقه بشمار می رود. علی الخصوص در این مرحله که اعضای پروژه براساس اولویت بندی های تعاونی نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نموده اند و خریداران محترم می توانند واحد خود را براساس طبقه و جهت مشخص و تعیین شده، خریداری نمایند.